Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Способности

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Способности   Способности Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:17 pm

Имате ли някакви такива натрапчиви способности н стъф , с които карате хората около вас да се чувстват по различен от нормалния им начин !!!




Аз лично имам уникалната способност да правя изцепки с които повече наранявам милото и тя ми се сърди и аз си се нервя и като добчо понякога се самонаказвам ама не казвам щото някой може да се почувства отговорен а да не е и така аз продължавам да се изцепвам и продължавам да се извинявам и някой ден милото ще ми кихне вратата и тогава няма да мога да живея и като някое емо ше се самоубия щото без милото съм нищо , квито и да са ни отношенията дали игра или не аз си я обичам и нз ако я загубя дали ще мога да оцелея или както вече казах ще се претрепя фатално , най важното е мило Обичам те и моля те не ме изкихвай , щото иначе нз ама както и да е тъп съм че правя такива грешки и хората ме ненавиждат и ми нямат доверие и така !!!
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:22 pm

Ми...аэ врати не кихам Laughing
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:24 pm

с един отговор по темата ще ме зарадваш адски много
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:32 pm

По темата ли?
Ми эа способности,нямам,едно обикновено лапе съм Suspect
Не мога да се магипортирам,нито да летя с метлата Suspect
Бтв как се самонакаэваш,да не си гладиш ръцете Laughing
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 4:04 am

А аз имамспособноста с две думи да затворя устата на близкия до мен..попринципмълча,обаче когато се обадя всички мълчат защото мога да ги нараня...аз само седя гледам и напипавмам слабото "Място" в характера им..
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 2:01 pm

DESIRABLE написа:
като някое емо ше се самоубия
ето тук вече ще се караме!!!и от къде измисли че точно ИМОУ кидс които са погрешно оценени се самоубиват?!самата дума имоу идва от имоушънъл,което от своя страна означава емоционален,но ДЕБА къде пише че само отрицателните емоции са ЕМОЦИИ?!е сега вече яко се ядосах и съжалявам ако нараня някого с думите си,но ще си кажа всичкото което имам и после ще продължа по темата!ЗАЩО наричате имо кидс загубеняци?!ненормалници,извънземни и какви ли не още цветущи фрази използвате срещу тях?!ЗАЩО-питам аз?!какво си мислите когато видите някого със следи от рани по ръцете?в съзнанието ви веднага изплува "мелодраматичен ЕМО търсещ внимание!"но въпроса не е във вашето разбиране за този човек...защото истинската същтност на този човек не се определя от дрешките които носи или от музиката която слуша...имо кидс са хора също като вас...само че те не живеят в измислени розови светове,,,гледат на нещата от живота по друг-РЕАЛЕН начин...имат различно виждане към околните...имат и различен начин на живот...не се придържат към онова считано за "последна мода"...те са просто себе си!как може един човек да определя същтността на друг човек при положение че въобще не го познава,не знае с какво се занимава...няма представа какво е постигнал този човек,,,или пък какво е преживял/...колко от вас биха нарекли с определението "емо" човек който въпреки всичките трудности,въпреки подигравките и физическия и психически тормоз,продължава напред?или виждайки белезите по ръцете си мислите че той просто търси внимание?напротив-тези хора НЕ търсят внимание...може би минават през труден период в живота си,,,а вие решавате да ги тормозите...просто защото не са като вас...не слушат вашата музика,,,не се обличат като вас...истината за тези хора обаче е че търсят приятели,семейство и въобще хора които да ги оценяват,обичат и приямат такива каквито са...тези хора са човечни и могат да изпитват цялата гама от чувства...не като нагримосаните куклички които се чудят какъв цвят лак да си сложат днес...
и след като прочетете тези редове -моля не ми лепете етикети


сега по темата
еми винаги карам хората около мен да си сменят настроенията за секунди.,,,понякога се държа супер дебилно,постоянно ръся някви глупости,,,в други моменети пък до такава степен мога да ги сдухам че се чувстват като скариди притиснати от двете страни xD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 2:43 pm

никой никак не съм нарекал просто се позовавам на неща които са доказани не че се самоубиват просто живеят с такива намерение и толкоз , и идва от not emotional
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Способности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Способности   Способности Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Способности
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Тийн-
Идете на: