Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Критики и предложения

Go down 
+2
Summer_Passion
Desert Rose
6 posters
АвторСъобщение
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 10:22 am

Какво е мнението ви эа форума? И эащо? Rolling Eyes
А ако имате и идейка эа форума,може да споделите Razz
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Summer_Passion
The Biggest Black Eyed Peas Fan
Summer_Passion


Брой мнения : 58
Age : 32
Location : Плевен
Registration date : 12.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeПет Окт 12, 2007 7:40 am

Ами аз нямам никакви критики към форумчето - много ме кефи! cheers Препоръки? Ами засега нямам такива! Smile Браво, Хрис! lol!
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 8:40 am

радвам се,4е има такава тема,иска6е ми се да си напи6а и аз мнението за форума.ами...... и мене много ме кефи.вярно е 4е няма много потребители,но с те4ение на времето те 6те се увели4ават.пък и като се замисля по-добре малко форум4е като това,където може да се водят пове4е взаимотно6ения между нас (потребителите) и да сме не6то като семейство,а не като форумите в ARENA и ZAMUNDA.там е всеки сам за себе си,а тук някак ми е по-уютно. lol! lol! lol! lol! БРАВО,Хриси.
Върнете се в началото Go down
Експирианс
Мистериозната лейди
Експирианс


Брой мнения : 65
Age : 34
Registration date : 20.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 3:13 am

и на мен форумчето много ми допада. Ако се сложат секции за РП и за героите към РП-тата ще е по добре. Прави сте, че като е малко форумчето тук ще бъдем като семейство. Ще можем да разчитаме един на друг. Сега може да е малко, но с времето ще стане едно много хубаво форумче. То и аз имам, форум. В началото бяхме трима души на кръст сега сме към 60(пак не е много) но си прекарваме страхотно. И тук ще стане така. lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 6:57 am

Хубаво е форумчите с две критики:
-Лого
-И рекламацията в други форуми!
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 6:47 am

Ааа новата визия на сайта е много яка, но малко позакасняхте Wink , мале то празниците свършиха, малеее от понеделник сме на даскало, ОМГ Sad

Иначе сайта сега е много зимно свежарски Wink (не че преди не беше хубав Smile )
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 6:49 am

о.О
просто експериментирам,не мисля,че ще го сменям точно сега
и то с Коледен диэайн
следващата година може би Laughing
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 6:55 am

хаха да де, но може да го оставиш няколко дена да си спомняме за Коледааа и Нова година ха
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Критики и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и предложения   Критики и предложения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Критики и предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Правила и эабрани-
Идете на: