Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Родители

Go down 
+4
proXy
Desert Rose
sanndra
Еквамерила
8 posters
АвторСъобщение
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:50 pm

Ей тва е темата дразнят ви родителите ви?Карате ли се често?Модерни родители има ли?Вашите какви са?
И всичко....
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:53 pm

интересна тема Smile)
ами моите родители не ме дразнят и не се караме Very Happy

иначе какво значи Модерен родител lol!
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:56 pm

Ми модерен в смисъл така в крак с джиесемете и подобни неща...
С наще мноо често се капраме наричам ги шизофрениците мноо крещят майка ми е хистеричка...Незнам на ксой съм удрала гените ма аз или съм щастлива или съм спокойна(рядко нервна само за даскалото)...мойте родители за мноо "Модернички всички джади в крак с всичко ново..
Не съм крила от тях повечето си гаджета и знаят за всичко,което правя и уважават мнението ми позволяват да пуша и да пия,но не го правя.... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:00 pm

Хистеричка? Истеричка имаш предвид може би Laughing
Да. Значи нормално е Мерлин да не се кара с родителите си. Той е на 12, не е тийнейджър.. А ти, Еквамерила, си тийнейджър, нали? Обикновено в тийнейджърската възраст децата и родителите се карат постоянно Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Fear Of The Dark



Брой мнения : 1496
Age : 30
Registration date : 11.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:02 pm

Много рядко родителите ми ме драэнят. Хм,да,бих могла да кажа,че са модерни,макар и да не ми дават да пия и пуша (то тях кой ги пита де) ама то и да ми даваха,нямаше да го правя
Както и да е эа обобщение ще кажа,че харесвам родителите си Wink
И не се караме (е,случва се,но рядко)
Върнете се в началото Go down
https://1010.bulgarianforum.net
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:11 pm

sanndra написа:
Хистеричка? Истеричка имаш предвид може би Laughing
Да. Значи нормално е Мерлин да не се кара с родителите си. Той е на 12, не е тийнейджър.. А ти, Еквамерила, си тийнейджър, нали? Обикновено в тийнейджърската възраст децата и родителите се карат постоянно Rolling Eyes
Не не е истеричка викам и хистеричкап тъйкато не спира да изтерясва и казва хлапенце... и ивикам хистеричка...
Е да де разбирам щом е та 12 Razz то не,че съм мноо големичка ама кво да се прай ми не се наричам тийнеджър просто това ми е любимата дискусия? Very Happy
Ти не си таийн щом си на 12?или поне така казват?
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:15 pm

Еквамерила написа:
sanndra написа:
Хистеричка? Истеричка имаш предвид може би Laughing
Да. Значи нормално е Мерлин да не се кара с родителите си. Той е на 12, не е тийнейджър.. А ти, Еквамерила, си тийнейджър, нали? Обикновено в тийнейджърската възраст децата и родителите се карат постоянно Rolling Eyes
Не не е истеричка викам и хистеричкап тъйкато не спира да изтерясва и казва хлапенце... и ивикам хистеричка...
Е да де разбирам щом е та 12 Razz то не,че съм мноо големичка ама кво да се прай ми не се наричам тийнеджър просто това ми е любимата дискусия? Very Happy
Ти не си таийн щом си на 12?или поне така казват?
Аа ясно.
Значи си от типа момичета, които искат да са по-големи? Вероятно познаваш цялото си даскало и то най-големите. Права ли съм? Laughing
Не го казвам с цел обида ; )
На 12 не си тийн. Вероятно знаеш, но аз да кажа. Laughing На английски числата от 13 до 19 включително завършват на teen. Тоест от 13 до 19 годишно възраст включително си в teen период aka teenage (тийн възраст). На 12 не си тийн, но си в пубертета и съзряваш =)
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:23 pm

Това го казах заради Мерлин...
Ма аз не съм на 12
Еми да познавам и малки и големи всички...това не значи,че съм тийн нито,че съм го казала просто пускам теми... Very Happy
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:25 pm

Еквамерила написа:
Това го казах заради Мерлин...
Ма аз не съм на 12
Еми да познавам и малки и големи всички...това не значи,че съм тийн нито,че съм го казала просто пускам теми... Very Happy
И на 10 да си, няма никакъв проблем ; ) (ОМГ!!! ОМФГ! На 10 едва ли си правила секс Laughing значи си на 11 Wink ) Никакъв проблем нямаш. Когато бях пети клас всички момичета (без мен... ) се правеха на тийнейджърки. Явно малките ги кефи да са големи Laughing
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:27 pm

ми аз немога да се оплача от тях винаги са ми позволявали всичко.апък отностно това дали са модерни нз ама маика ми вече разбира от расти пиерсинги и не слуша чалга вече Smile абе лабежни са и мн се радвам штот ако бяха някои сноби штеше да сварши света affraid


Последната промяна е направена от на Съб Окт 20, 2007 2:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:31 pm

Как нафлуудих темата само Laughing
Е, по темата: Модерни е силно казано. Разбират някои неща, но не всичко. Никога няма да забравя когато бях пети клас и казах на майка ми, че искам MP3 player . Тя каза: "Какво искаш? Ем ти пейър?" Laughing Умрях от смях. Но се научи де.
proXy написа:
вече разбира от расти пиерсинги
По дяволите! Моята изостава Laughing За пиърсинг знае, ама за расти не е чувала Laughing Трябва да й обясня някой ден, да е в крак с модата. Laughing
И да. Караме се. Но рядко. И за глупости. Абе не сме откачено семейство ^^
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:32 pm

sanndra написа:
Еквамерила написа:
Това го казах заради Мерлин...
Ма аз не съм на 12
Еми да познавам и малки и големи всички...това не значи,че съм тийн нито,че съм го казала просто пускам теми... Very Happy
И на 10 да си, няма никакъв проблем ; ) (ОМГ!!! ОМФГ! На 10 едва ли си правила секс Laughing значи си на 11 Wink ) Никакъв проблем нямаш. Когато бях пети клас всички момичета (без мен... ) се правеха на тийнейджърки. Явно малките ги кефи да са големи Laughing
О боже ти нещо честно не си уред на 11 годишна ли ти приличам,абе ти нармална ли си на 11г. тва тряя да е некво момче с 3 см....... за да го вкара ти добре ли си?Явно съм анзад с модата кога 11 годишните вече се ...
Ахаха ние кат бяхме седми клас се хилихме леле тия шестокласници как се свалят и колко са смешни били и ся кат се замисля ние дет преди доста време седмокласници бяхме колко ли смешно сме изглеждали на осмокласниците(ОУ даскало) Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:37 pm

с майка си кряскаме почти в секи наш разговор ама с тати не щото той все още може да ме бие а не ми се иска , но моите по принцип се пишат за модерни , имат се хубави телефони и двамата боравят с компа , знаят туй онуй , мислят че ми е приятно да говоря с тях за секс ама не е
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:51 pm

Еквамерила написа:
sanndra написа:
Еквамерила написа:
Това го казах заради Мерлин...
Ма аз не съм на 12
Еми да познавам и малки и големи всички...това не значи,че съм тийн нито,че съм го казала просто пускам теми... Very Happy
И на 10 да си, няма никакъв проблем ; ) (ОМГ!!! ОМФГ! На 10 едва ли си правила секс Laughing значи си на 11 Wink ) Никакъв проблем нямаш. Когато бях пети клас всички момичета (без мен... ) се правеха на тийнейджърки. Явно малките ги кефи да са големи Laughing
О боже ти нещо честно не си уред на 11 годишна ли ти приличам,абе ти нармална ли си на 11г. тва тряя да е некво момче с 3 см....... за да го вкара ти добре ли си?Явно съм анзад с модата кога 11 годишните вече се ...
Ахаха ние кат бяхме седми клас се хилихме леле тия шестокласници как се свалят и колко са смешни били и ся кат се замисля ние дет преди доста време седмокласници бяхме колко ли смешно сме изглеждали на осмокласниците(ОУ даскало) Laughing Laughing Laughing
Така и не разбрах на колко си години, но не ми и пука Laughing
Хах има и такива... 11 г. момичета с 15 г. момчета Rolling Eyes Няма значение. Темата е за родители, не за секс! Осрахме я ^^
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 6:49 am

ами то,никой не си избира родителите, но аз си оби4ам моите.и като се замисля не се караме много,много-в нормално коли4ество. Laughing
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 7:54 am

мм наще са разведени,....живея с майка с която нямам проблем но тук се намесва баба ми...тая жена ме изкарва извън нерви.,,,,казах на майка че съм решила за 13 си рожден ден да си направя страничен лабрет (обица на устната) тя каза че няма проблем и отново баба ми се намеси и естествено не ми разреши.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 4:33 pm

моита баба и тя недава ама коя пита cheers апак направо омря като и казах 4е сам си пробил езика с парите която тя ми даде за р.д. Very Happy хаххаа
Върнете се в началото Go down
Summer_Passion
The Biggest Black Eyed Peas Fan
Summer_Passion


Брой мнения : 58
Age : 32
Location : Плевен
Registration date : 12.10.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 3:24 am

Аз не спирам да се карам с родителите си! Не защото съм някъв раздразнителен, но те са такива, че могат да изкарат от контрол и най-спокойния човек! Родителите ми са ужасни! Neutral Не разбират, че искам да съм малко самостоятелен! При първа възможност да се издържам сам, ще се изнеса! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Claire

Claire


Брой мнения : 14
Age : 32
Registration date : 23.12.2007

Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 10:19 am

Не се карам с нашите,случвало се е да спорим,но за нищо сериозно.Може да се каже,че са модерни и на външен вид и по характер (имам предвид,че не са някви задръстеняци заседнали в 19 век с тогавашните разбирания и тем подобни за което много се радвам cheers ).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Родители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родители   Родители Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Родители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Тийн-
Идете на: