Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо повечето тийнове.......?

Go down 
+2
sanndra
Еквамерила
6 posters
АвторСъобщение
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:02 pm

Цитат :
Защо се мислите за 'големи'? Не говоря на всички, имам предвид мн хора! Защо? Примери: правят се, че...пушат, излизат до късно, мразят розово, случат готик, имат супертелефони, не слушат техните и пр....Защо? Аз харесвам розовото и никога не съм се правила /освен когато не го харесвах, хехе/ че не е така...Не съм се правила на такава, каквато не съм! Аз съм скептик, песимист, слушам метъл и си се харесвам такава...Още да изброявам? Срамежлива, умна, шегаджийка, обичам да споря, харесвам 'цветни' дрехи...имам се и за хубава...и мога да рисувам...Но нищо повече! Не се правя на такава, каквато не съм! Познавам много хора, които се правят, че слушат метъл, а всъщнаст карат на ЛП и ТХ, хора, които казват, че са имали към 100тина гаджета, които казват, че мрязят някого, само за да е мнението им като на 'приятелите им'...които не са истински приятели...И сега въпроси:
1. Случаи?
2. Мнение по въпроса?
3. А вие от кой тип сте?
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:06 pm

За гъзария! Всички за това го правят. За да се гъзарят.
Изключително просташко е това =/
Върнете се в началото Go down
Dobby
Гост




Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:08 pm

sanndra написа:
За гъзария! Всички за това го правят. За да се гъзарят.
Изключително просташко е това =/

много вярно Exclamation
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 3:19 pm

лелеле ок linkin park kakво е нее ли метал за не просветените водят го нео метал влиза в графата алтернатив рок Mad и преди да се напраи6 на ба6 металиската земи про4ети малко не харесва6 хора които слy6ат готик и се праели на голяма работа апак ти се отнесе то4но ката с хората които слy6ат тези групи (за портокола токио хотел са тъпи) е баси филма пак ми са счупи кефа No a дa i blue не минава за метал!и ти маи си от тия дето се праят 4е слушат метал!познаваш позиор4ета!
МНОГО ВДЛАБНАТО ИЗКАЗВАНЕ!
Mad


Последната промяна е направена от на Съб Окт 20, 2007 5:42 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death

Temples Of Death


Брой мнения : 267
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 3:38 pm

Еквамерила написа:
Цитат :
Защо се мислите за 'големи'? Не говоря на всички, имам предвид мн хора! Защо? Примери: правят се, че...пушат, излизат до късно, мразят розово, случат готик, имат супертелефони, не слушат техните и пр....Защо? Аз харесвам розовото и никога не съм се правила /освен когато не го харесвах, хехе/ че не е така...Не съм се правила на такава, каквато не съм! Аз съм скептик, песимист, слушам метъл и си се харесвам такава...Още да изброявам? Срамежлива, умна, шегаджийка, обичам да споря, харесвам 'цветни' дрехи...имам се и за хубава...и мога да рисувам...Но нищо повече! Не се правя на такава, каквато не съм! Познавам много хора, които се правят, че слушат метъл, а всъщнаст карат на ЛП и ТХ, хора, които казват, че са имали към 100тина гаджета, които казват, че мрязят някого, само за да е мнението им като на 'приятелите им'...които не са истински приятели...И сега въпроси:
1. Случаи?
2. Мнение по въпроса?
3. А вие от кой тип сте?

Чакай малко. Какво общо има ГОТИКА с надуването ?
Метъл, значи ти слушаш всякакъв, но не и ГОТИК метъл, така ли да разбирам. Еми, сори, много хора също като теб се имат за хубави, също могат да рисуват, СЪЩО МНОГО ОБИЧАТ ДА СПОРЯТ. ОПРЕДЕЛЕНО УМНА, ШЕГАДЖИЙКА АМИ ДА, АЗ СЪЩО МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ ТАКАВА И НИКОЙ НЯМА ДА МЕ УБЕДИ В ОБРАТНОТО.
НО не се мисля за голяма работа, нито пък пуша <-> не слушам наште, прибирам се в 9 !

моля....от първия пост става ясно, че точно авторката на мнението се мисли за голяма работа.
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 12:45 am

Хей това е цитат от друг фопрум хора не съм го писала аз не ме впрягайте Suspect
За това съм сложила цитат!
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 2:02 am

Токио хотел го водят поп рок (мухаха) и емокор. Blue изобщо не са метъл! Голяма излагация е да кажеш, че слушаш метъл или по-точно Blue. Не знам къде спада Блу, но сигурно е Ритъм и Блус (R&B).
Също така не можеш да кажеш, че си метълист ако слушаш Линкин Парк. Под метълист хората си представят истински, траш метъл. Тоест хеви метъл - Металика, Апокалиптика, Менъуор и т.н. Ако не ги слешаш, какъв метълист си ти? Laughing Никакъв. Да, Линкин парк се водят нео метъл, но пак не са метълисти. Има голяма разлика!
Suspect Случвало ми се е, да питам някой ктаква музика слуша и той да каже метъл. И аз питам коя група ти е любима. И той: "Линкин Парк много ясно." И аз питам дали е слушал Металика, а той казва "Не, тези кои са?" И се нарича метълист? Suspect Идеше ми да го пребия просто!
Всъщност не беше нужно да слагаш целия цитат. Само въпроса "Защо?" е достатъчен. Това описание се бърка и макар и в цитат, всеки може да помисли, че е твое =/
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 7:12 am

сандра типично исказване на хевенци Mad това че слушаш металика или меноар няма никво значение!както ти каза нео метал го водят на4и пак си металис штот слушаш някаф вид метал нали се сешташ Exclamation мн ме дразнят такива изказвания Evil or Very Mad това че слушаш по дарти гръпи не те прави пове4е или по малко метал!и както вси4ко др и музиката се развива така 4е нее задалжително да си космясал накован кожен ма4о 4е да си метал!6тото вси4ко варви напред!по саштия на4ин аз мога да кажа 4е феновете на металика и меноар не са никви метали штот аз освен линкин парк слушам и in flames six feet under i killswich engage i mn po teжки от металика и меноар на които сашто сам фен между другото но не си права! Exclamation аз сашто познавам някви обитаци тед са ''фенове'' на линкин парк и лубимата им е песен е numb/encore affraid те са си позитчета ама пак ти казвам не си права!

МЕТАЛИКА И МЕНОАР СА КЛАСИКА БЕЗ САМНЕНИЕ!
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 7:38 am

Ти май не разбра... Имам предвид траш метъла! Обикновено когато някой чуе метъл и веднага се сеща за Металика и т.н. Не съм казала, че за да си метълст трябва да слушаш "по дарти гръпи". Аз също харесвам ЛП, какво да направя Laughing Всъщност само три песни им харесвам но карай...
Няма смисъл да ти обяснявам, винаги ще твърдиш, че си метълист. Всъщност ако слушаш Металика и Мунъоур и Линкин Парк си наистина метълист. Но ако слушаш само и единствено Линкин парк не си Rolling Eyes
И да не се караме, всеки си има мнение =)
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 8:23 am

ОК lol! няма смисал да спорим мисалта ми бе6е за нео метала по принцип Smile тцтцттц ''пак ште твардиш че си металист'' по принцип тая дума не ме кефи ''металист'' и никога нее било нужно да го потварждажам ама няма значение lol! не знам дали знаеШ АМА КАЛАСАЦИЯТА НА МТВ e the best rock ........ a ne the best metal.........
абе не ми се спори вече No аз ти обясних за нео метала (тива стил в метала) значи пак си някаф вид метал нео металис ама ко да ти обяснявам кои хора са сештат за тези групи тези които не слушат метал и са чували за наи извесните групи металика и меноар абе няма значение аз си знам моито ти си знаиш твоито cheers
Върнете се в началото Go down
sanndra




Брой мнения : 676
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 8:58 am

^^ МТВ не гледам Laughing Нищичко не знам... Бтв аз и рок слушам =) + това изобщо не искам да се заяждам, аз също харесвам ЛП (:
И да, няма да спорим (и да флуудим ^^ ) повече ;]
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 6:55 pm

ъм някои хора просто са прекалено безлични...само не разбирам задължително ли е да са НЕЩО в тоя ш*бан живот х)))
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 6:29 am

всеки,все някога се мисли за не6то пове4е от другия и запо4ва да се надува. Suspect 4есто сре6тано,но не е за препоръ4ване. confused
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 8:35 am

АА СЕГА ПРОЧЕТОХ ЧЕ ТХ СЕ ВОДЕЛИ МЕТЪЛ....АБЕ Я УМРЕТЕ С ТАЯ МИЗЕРНА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ БЕ!!!ДОРИ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ДА ГИ НАПСУВА ЧОВЕК!!!НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ИМОКОР...ВОДЯТ СЕ НЯКЪВ ЛИГАВ НЕМИШ-ПОП-РОК....СМОТЛЬОВЦИ! Защо повечето тийнове.......? 42362v madcroud iwantfood dry
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 6:03 pm

атака!!!!!!!да изядем ''вокалистката'' на токио хотел Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо повечето тийнове.......? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо повечето тийнове.......?   Защо повечето тийнове.......? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо повечето тийнове.......?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Тийн-
Идете на: