Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нещо така?

Go down 
+3
Temples Of Death
proXy
Еквамерила
7 posters
АвторСъобщение
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:47 pm

Пушите ли пиете ли я споделете?Наркотици нещо я отношения към хората,който ги употребяват и към самите "предмети"
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 3:35 pm

не пия!нито пу6а!наркотици?хмхм интересно scratch кво трабва да ми е орношението към тях?на теб кво ти е отношението?ти зима6 ли някви не6та я похвали са Smile 6том за4екна темата Smile кажи си lol!
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 12:47 am

Laughing Аз пуших 6 или повече меусеца ни помня така както и да е,алкохол и сега употребявам донякъде...Наркотици-трева съм опитвала и честно казано няма нищо осолбено и не влияят нямам лошо мнение за наркоманите
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death

Temples Of Death


Брой мнения : 267
Age : 30
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 2:08 am

НИКОГА НЕ казвай НАРКОМАН Laughing
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 6:53 am

да никога не казваи наркоман!кое не влия не разбрах само? confused
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 7:03 pm

хаха що не пробвате да изпушите тревицата пред блока ви!добре ще ви дойде...може после да минете на копър и магданоз...по нататък като ви е сигурна работата минете на джоджен....накрая пропушете и чубрица за да се оправи всичко :<_<:
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 2:45 am

то хубу ши пушим копар и др подобни ама като не ме фа6тат Crying or Very sad cheers Smile
Върнете се в началото Go down
vitamin4eto

vitamin4eto


Брой мнения : 186
Age : 30
Registration date : 15.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 5:21 am

не употребявам,но няма и да започвам.не уважам особено наркомани и пияници punish madcroud iwantfood jesus dry ,за вас не знам


Последната промяна е направена от vitamin4eto на Чет Апр 17, 2008 1:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Summer_Passion
The Biggest Black Eyed Peas Fan
Summer_Passion


Брой мнения : 58
Age : 32
Location : Плевен
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 3:44 am

Цигари, алкохол, дрога - най-отвратителните за мен "изобретения" на човешкия "мозък"!!! No No No No No madcroud madcroud madcroud madcroud dry dry dry iwantfood iwantfood punish
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 5:19 am

Black_Eyed_Peas написа:
Цигари, алкохол, дрога - най-отвратителните за мен "изобретения" на човешкия "мозък"!!! No No No No No madcroud madcroud madcroud madcroud dry dry dry iwantfood iwantfood punish


напълно съм сагласна с теб, то в това няма вообще никакъв смисъл, пък и повечето го правят колкото да се изгъзарят, а после не могат д аспрат след като са осъзнали че това си е чисто и просто отрова (говоря например за цигарите и дрогата, тъй като пиенето до една степен в малки количества е полезно). Просто няма смисъл и да си тровиш организма само и само да се направиш на важен, но това е моето мнение разбира се има хора който са на противоположното, но...така е
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 8:47 am

таи само да ви обясня някои не6та на4и нау4но доказано е 4е да се напие6 е по вредно от колкото да се напу6и6 повтарям НАУ4НО ДОКАЗАНО!са6то така кам трева неможе6 да се пристрасти6!!!по4ти невазможно!!!!трябва да си мн тъпо семи!а колко до останали наркотици вси4ко е на психи4еска основа за да се пристрасти6 кам не6то трябва да си слаб психи4ески!не за6титавам така на4ерените ''наркомани'' (тая дума мн я мразя) ама не сте прави за някои не6та Exclamation
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 9:58 am

аз пък не пуша...защото една от моя клас ми каза че ако ме види с цигара-
1.ще ме накара да я изям
2.ще ми счупи ръцете
3.и на края ще ме срита едно хубаво за да ми дойде акъла у тиквата Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
а за пиенето,ми ДА-пия Фанта Лимон Cool
шегувка х) не пия (е само като съм в компания Laughing Laughing )
Върнете се в началото Go down
Erizea
Whisperwind
Erizea


Брой мнения : 1215
Age : 29
Registration date : 16.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 9:58 am

добре де как ще да е! Very Happy
Върнете се в началото Go down
proXy

proXy


Брой мнения : 100
Age : 34
Registration date : 12.10.2007

Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 2:39 pm

само казвам Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещо така? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо така?   Нещо така? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещо така?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Тийн-
Идете на: