Stairway To Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stairway To Heaven

for cool people
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Забавно

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Забавно Empty
ПисанеЗаглавие: Забавно   Забавно Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:48 pm

Тука ше пускам забавни неща дето можете да се смеете...
Върнете се в началото Go down
Еквамерила
Примитивно вълнение
Еквамерила


Брой мнения : 159
Registration date : 20.10.2007

Забавно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавно   Забавно Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 2:49 pm

Алкохолен зодияк
Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/).
Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.




Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него.







Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).
Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината.
Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.




Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си.
Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.



Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ).
Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.).
Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат!

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).
Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки... Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.


Зодия БИРИ ((21. I.-19. II.).

Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане.
Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо.
Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват
най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка.
Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една.






Зодия ВЕРМУТ (20. II.-20. III.).

Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.
Върнете се в началото Go down
Loveless
Cookie Master
Loveless


Брой мнения : 301
Age : 29
Location : The Dark Side Of The Moon
Registration date : 18.10.2007

Забавно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавно   Забавно Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 1:21 pm

Та значи това го е писал един мноОООООго добър приятел х) дано да ви е смешно колкото и на мен xD
май щях да прая нещо (think)
хмм.......
(think)
не ми подсказвай
хмм начи станах
отидох до тоалетната
сритах две три котки да влезна в тоалетната
сритах кучето за да излезна....
(think)
хмм
не закусих(майка ми мн ме обича)
хмм.... (think)
седнах пред компа
off брат ми влезна ама после забрави за кво(мн тъп човек)
та....докъде бях стигнал....
off мамка му забравих...
ся отначало
значи....
станах....
сутринта
тоест към 3 вечерта
замалкo не се претрепах....
нищо ново
....
(think)
тръгнах към yчилище...
по средата на пътя се сетих че нямам
върнах се...
като влезнах през входната врата се чудя откъде съм се върнал....
тръгнах обратно за да се сетя
сетих се....
Very Happy
после пак тръгнах да се връщам
та най накрая успях да се върна и да знам закакво
седнах да закусвам...
закусвам....
закусвам.....
ако закусването е да седиш и да гледаш масата отчаяно начи се наплюсках
та след това обилно хранене
седнах пред компа
забравих закакво седнах....
отидох до училище за да се сетя
сетих се....
та върнах се...
ма тоя път баба ми пречеше да влезна
сритах я
значи след този тежък час най накрая седнах пред компа
чатих...
чатих...
сърфирам...
изтривам вируси
изтривам още вируси
хмм......
иска ми рестарт за да изтрие един вирус...
а бе що не се включи след тоя рестарт...
та оправих го някак си
чатих...
псуваха ме
псувах ги обратно
чатих
я,съобщение
"запомни пералнята"хмм
кой е тоя препращач "аз"
(think)
почнах да мисля
накрая след дълго мислене
реших
че има и друго аз на друга планета
реших да не тръгвам да го търся щот имам да дооправям форум
та само му писах "добре съм а ти"
и така...
чат,вирус,4яат,"пералнята глупак",чат,чат,чат,чат,няма net,тукати към монитора,
има net,слънчев ден
ама компа не ще да се включи |-(
а успях
хмм....
докъде бях стигнал...
мамка му забравих
ай отначало
значи станах...
оуууч!брат ми ме одари с гюле по главата(мн неточен човек)
аа сетих се!
та докъде бях стигнал
(think)
аа да
значи компа се включи
та...
включих го...
хмм...
нещо забравям...
пералнята!
отивам
...
хмм дано майка не види това...
извиках съседа да я оправи
ама той ми вика че трябва да отя до някъде си да взема едно нещо
та тръгнах
и изведнъж се сетих колко съм готин
върнах се вкъщи да се снимам
[|-(
ама а нямам камера
тръгнах пак да взема тва нещо
|-(
а кво беше то
сетих се Smile
ама не се сетих къде беше...
та отидох до съседа да го питам
питахх го
той ми каза
тръгнах
отидох
взех нещото
върнах се
дадох му го
той ме изцапардоса силно
викам му "кво бе"
а той ми вика"тва е камък бе простак"
|-(
забравил съм си очилата
отидох да ги взема
разбира се не съм тъп
!
отидох до училище първо за да се сетя къде ги сложих
та сетих се
и отидох до вкъщи
взех ги
и отидох да питам съседа ко трябва да търся
съседа ми даде една снимка
|-(
мн го обича тва нещо щом му прави снимки
та...
тръгнах да го взема
по средата като извадих снимката
се сетих че и аз трябва да си направя снимка
та този път реших да не ходя до нас(бях близко до училище и мозъкат ми малко проявяваше активност)
и реших да отида там където всички граждани ходят
та почуках
влезнах
вов страхоотно студио
някои пак не изцапардоса
|-(
ко им става на тия хора неска
"какво правиш в кабината ми"
"кво" го питам аз
ама аз съм бил в обществена тоалетна... |-(
ем ква е разликата
тоалетна,фото студио
нали пак е обществено
и след тая дълга операция
намерих нещото
върнах го
не получих плесница Smile
той ми оправи пералнята
и седнах с кеф пред компа
ама аз не съм т1п
писах си е-мейл"запомни пералнята"за да не забравя и утре
та най накрая почнах да чатя
чатих..
чатих..
чатих....
ха муха!
чатих...
чатих...
хмм....
сетих се!
ще влезна в icq.com
влезнах
почнах да си чатя
стана ми тъпо
...

в тоя момент влиза майка
"а бе дидо ко правиш бе"
"???" и викам аз
"а бе идиот нямаме ток от 1 час с кой чатиш"
О.о

отказах се и легнах да спа
...
после станах
ъеее
после чатих
чатих
а пък същата муха
чатих
и после трябваше да се сетя за нещо...
хммм
(think)
гледам си меила
само оня "аз" от другата планета пак ми пиши
пак му писах "ок съм ти?"
стана ми тъпо...
и реших да ти кажа ко правих неска
та казах ти
"неска станах"
"сритах 50 котки за да стигна до тоалетната"
|-(
чакай бе...
Neutral
хмммм............
тва май ти го казах...
кога успях бе...
off майка ме пита къде съм сложил метлата....
пак тряя да ходя до училише....

off
ами няма ги и ключовете за колелото
:@
off отивам пеша за да се сетя къде са
сетих се
върнах се взех ги
и отидох за да се сетя къде е метлата
мн съм умен
а бе що не взема да се снимам...
Върнете се в началото Go down
fifiTo
Dark Fury



Брой мнения : 644
Age : 30
Location : in my own world...
Registration date : 15.10.2007

Забавно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавно   Забавно Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 9:23 am

та намерих и аз нещо яко оня ден из нета и реших да го споделя:


Събрали се учени - лингвисти на симпозиум, за да обсъждат езиковите проблеми. По едно време така се обърнала посоката на дискусията, че всеки взел да хвали колко съвършен е неговият език, как дадено чувство можело най-добре да се изрази и т. н. Нашият представител слушал, слушал, па накрая му писнало да слуша глупости, станал и теглил следната реч:

"Дами и господа, моите почитания към вашите езици, но няма по-богат и цветист език от българския. Ето тук съм ви приготвил няколко примера в подкрепа на твърдението ми:

1. Кажете, има ли някой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? Няма такъв. Аз съм проверил специално. А на български има - "църцори".
2. Има ли някой език, на който да има 4 степени на сравнение - няма. А на български има - далече, по-далече, най-далече, на майната си. Или - готина, по-готина, най-готина, бафмааму.
3. Има ли език, в който да има минало незапомнено време? Хе хе - няма. А на нашенски има - Бил съм се напил.
4. Имате ли вие бъдеще евентуално време в миналото? Нямате. А ние имаме - щял съм бил да работя.
5. Колко начина имате по заобиколен начин да кажете "не знам", когато ви питат нещо? Общо взето всичките се свеждат до един: "I don't know" "No idea" "I got no clue". А вижте ние колко по-заобиколно можем да го кажем: "Казва ли ти някой!", "А сега де!", "ебеш ли му мамата!", "а - сега ме хвана!"
6. И накрая, господа - хайде кажете - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова".

На последната 6- та точка американският делегат не повярвал и казал "Не го вярвам това, че една дума може да замести коя да е дума в езика, аз лично ще проверя това!"
Разбира се Mr. Smith заповядайте в БГ да проверите!

И така мистър Томас Смит хванал самолета, прелетял океана и още веднага на аерогара София решил да пробва вълшебната дума. Отишъл на информацията и казал: "Моля ви, таковайте ми едно такси" - няма проблем, служителката набрала един номер и таксито пристига.

Изненаданият Мистър Смит се качва в таксито и казва на шофьора:
"Моля ви таковайте ме до най-луксозния хотел в София" - няма проблем - бум в Шератон. Още по-изненадан отива на рецепцията и казва:
"Моля ви таковайте ми една стая за 5 нощувки" - няма проблем регистрират го дават му ключа и момчето му занася багажа до стаята. Томас е като треснат, но продължава да тества думата не вярвайки на ушите и очите си - сяда в ресторанта и казва:
"Моля ви таковайте ми мешана такова с шопска такова и едно такова Каберне Совиньон" - след малко иде мешаната скара, шопската салата и виното.
"Oh my God, he was right - it really works" признал накрая Тома неверни. На сутринта станал и тръгнал към банята, но се сетил, че предишната вечер му направила впечатление една старинна сграда недалеч от хотела и един минувач го информирал, че това е Централна Баня, та нашият човек решил да я пробва как е, щото в неговата модерна държава няма такива работи. Влезнал човека да се къпе, но там нямало четка с дълга дръжка, с която да си търка гърба и той помолил един пич да му сапуниса гърба с думите
"Моля ви, таковайте ме отзад". При което оня се оказал услужлив човечец - (ми чужденец все пак - няма да го оставим с впечатлението, че не сме гостоприемни я!) - и съответно го "таковал".

Томас Смит останал доста изненадан от събитията, но си замълчал (все пак чужда държава, може пък тук това да е нормално) и като се върнал в Щатите - споделил си преживяванията, при което доцент Ганев се плеснал по челото и казал, о, аз забравих да ви предупредя колега, че "таковане" се спряга неправилно на гол гъз ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Забавно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забавно   Забавно Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Забавно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stairway To Heaven :: Форум :: Тийн-
Идете на: